sobota, 17 października 2015

Bezsenność w Seattle!

Po pierwsze bardzo przepraszam, za moją nieobecność ale byłam zajęta, trochę chora i ogólnie dużo się działo. Dwa tygodnie temu byłam na weekend w Seattle i obserwowałam orki. Nie, nie uwolniłam żadnej. Wracając do Seattle. Spałam w  motelu, takim jak się widzi w amerykańskich filmach. Typowa miejscówa, gdzie panowie przyprowadzają panie i oczywiście grają w szachy. Spałyśmy tam tylko kilka godzin. I w sobotę ruszyłyśmy do Anacortes żeby promem przedostać się na San Juan Islands. Z wyspy wypłynęłyśmy łódką żeby obserwować orki i wieloryby. I powiem tak, że natura jest po prostu piękna. Trzeba pojechać i zobaczyć. Praktycznie widziałyśmy wszystkie osobniki, które akurat w tym czasie można spotkać. Jak to powiedziała Magda: „jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś o historii to jedz do Europy, ale jeśli chcesz zobaczyć piękno natury wybierz się do USA”. Było bajecznie. A w ogóle, okolice Seattle bardzo podobne do polskich widoków. Samo Seattle jest duże ale bardzo ciekawe pod względem położenia. Ma dostęp do oceanu ale w samym centrum bardzo dużo wzniesień i pagórków. Zaliczyłyśmy słynną Space Needle. Słup z latającym spodkiem na czubku, w którym znajdują się restauracja oraz punkt obserwacyjny. Co tu dużo pisać: było super, ekstra rewelacyjnie.
Moje życie towarzyskie zaczyna nabierać rumieńców:) tak, mam koleżanki, nowe koleżanki. Tutaj chciałabym pozdrowić serdecznie Magdę,  dzięki które byłam w Seattle ponieważ ona zorganizowała cała wycieczkę i Martinę z Chorwacji ( Martina thanks for a cool weekend and I’m so glad that you took your camera).
W tym miesiącu wybieram się na mecz, mecz hokeja na lodzie!!! Tatuś zadowolonyJ
Dzieję się co raz więcej. A i zaczyna się, tzn. już się zaczęło dawno szaleństwo z Halloween. Niektóre domy wyglądają jak Domy Strachu!!! Może uda mi się zrobić fotkę to zamieszczę J

PS.I. Nareszcie nauczyłam się składać prześcieradło z gumką !!!! MAGIA!!!
PS.II.  Najlepsza host family na świecie!!!! Super!!!San Juan Islands
Willy, czyt to Ty? UWOLNIĆ ORKĘ!Space Needle

Takie prezenty od host mamy :) 
Mój host pies! 
Waist shaper! Będzie talia:D


1 komentarz:

  1. Fajnie tam masz :P Czekam na kolejną notkę :) Dodaję do obserwowanych! :)
    www.paulaintheusa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń